କାସାଉଟି ଜିନ୍ଦାଗି କେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ତାଙ୍କ ଜ୍ୱଳନ୍ତ ହଟ ବିକିନି ଫଟୋ ସହିତ ତାପମାତ୍ରା ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି

ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ’ରେ ପ୍ରର୍ନା ଶର୍ମାଙ୍କ ଚିତ୍ରଣ ଯୋଗୁଁ କାସୁତି ଜିନ୍ଦାଗି କେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଏରିକା ବର୍ତ୍ତମାନ କରଜାଟରେ ଏକ ଛୁଟି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବହୁତ ଖୁସି ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ହଟ ବିକିନି ଫୋଟୋ ଛାଡ଼ିଛନ୍ତି | 

erica-fernandes-blazing-hot-swimwear
Picture: ERICA JENNIFER FERNANDES/Instagram


ସେ ଏକ ପୁଷ୍କରିଣୀରେ ତାଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଫଟୋ ସୁଟ୍ ର ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ​​| ଏରିକା ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିସ୍ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଫ୍ୟାମ୍କୁ ଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସହିତ ଚିକିତ୍ସା କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ବିଷୟରେ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତି | ଏଥର ଯେତେବେଳେ ଏରିକା ଏକ ଛୁଟିରେ ଯିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମଜା ସମୟର ଫୋଟୋ  ଦେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କଲେ | ନିମ୍ନରେ ଏରିକାର ଚମତ୍କାର ଚିତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ |

 


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post