ଲି ଅଭ୍ରାମଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ତୁମକୁ ପାଗଳ କରିବ

ଏଲି ଅଭ୍ରାମଙ୍କ ସର୍ବଶେଷ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ସମୁଦ୍ର କୂଳକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବ ଏବଂ ପାଗଳ କରିବ | ପୋଷ୍ଟ ଲକଡାଉନ୍ ଛୁଟିଦିନ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାଲଦ୍ୱୀପ ଏକ ପ୍ରିୟ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳ ପାଲଟିଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ତାପସୀ ପନ୍ନୁ, ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ନେହା ଧୁପିଆଙ୍କ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲି ଅଭ୍ରାମ ଦ୍ୱୀପ ଦେଶ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି। 

elli-avrams-latest-instagram-post
Picture: Elli AvrRam/Instagram


ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଧଳା ଫସଲ ସହର ଏବଂ ବିକିନି ତଳ ପରିଧାନ କରିଥିବା ଖଜୁରୀ ଗଛ ନିକଟରେ ନିଜର ପୋଜ୍ କରିବାର ଏକାଧିକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଘଣ୍ଟାରେ କ୍ଲିକ୍ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ ଯେହେତୁ ଆକାଶ ହଳଦିଆ ଏବଂ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ମିଶ୍ରଣର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଅଟେ |

ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମାଲଦ୍ୱୀପରେ ଏଲି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱୀପ ଦେଶରେ ପ୍ରଥମ ଥର ହେବ | ରିଲରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁ ରଙ୍ଗର ବେଳାଭୂମି ପରିଧାନ କରି ବାଲି ଉପରେ ଖାଲି ପାଦରେ ଦୌଡୁ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | 


ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post