ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ପାଇଁ କେଦାର ଯାଦବଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ

chennai-super-kings-all-set-to-release-kedar-jadhav-for-ipl-2021

କେଦାର ଯାଦବ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ 2021 ମିନି-ନିଲାମ ପୂର୍ବରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (CSK) ସହିତ ଚୁକ୍ତି ହରାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, CSK ଯାଦବଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାଗୁଡିକର ଏକ ଅଂଶ ବୋଲି ବିଚାର କରୁନାହିଁ ଏବଂ 7.8 କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଚୁକ୍ତିରୁ ତାଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଇପିଏଲର ନୂତନ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ସୋମବାର ପୋଷ୍ଟରେ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ବୈଠକ କରିଥିଲା ଯାହା ବିସିସିଆଇ ବାଣିଜ୍ୟ ୱିଣ୍ଡୋ ଖୋଲିଥିଲା ଏବଂ ଜାନୁୟାରୀ 20 ସୁଦ୍ଧା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦଳମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲା।

“ଯାଦବ ଆଇପିଏଲ 2020 ରେ ଭଲ ଫର୍ମରେ ନଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ। " ବୋଲି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ ପରିଚାଳନା ନିକଟ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ରେ CSK ର ଲୋୟର ଅର୍ଡର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଯାଦବ ବ୍ୟାଟ୍ ଦେଖିବା ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଥିଲା | ତାଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି 35 ବର୍ଷୀୟାଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଉଚ୍ଚ ହାରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା, ଯାହା ସେ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ। କୋଲକାତାକୁ 10 ରନ୍ ପରାସ୍ତ କରିବା ସମୟରେ 12 ଟି ବଲରୁ ତାଙ୍କର ଅପରାଜିତ, ତାଙ୍କ ସିଜିନକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛି |

ମୋଟ ଉପରେ, ସେ 93.93 ର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ହାରରେ ଆଠଟି ମ୍ୟାଚରେ 62 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ସେ ଆଇପିଏଲ୍ 13 ରେ ଗୋଟିଏ ବି ଛକା ମାରି ନାହାଁନ୍ତି।


IPL 2021 ନିଲାମ ତାରିଖ: 11 ଫେବୃଆରୀରେ IPL 2021 ମିନି-ନିଲାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା |

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) 2021 ନିଲାମ ଫେବୃଆରୀ 11 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସଂରକ୍ଷିତ ତଥା ମୁକ୍ତ ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି ଜାନୁଆରୀ 20 | ଏହି ସମୟସୀମା ଅନୁଯାୟୀ ରଖାଯାଇଥିବା ଏବଂ ମୁକ୍ତ ହୋଇଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଆଠଟି ଆଇପିଏଲ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ। ଆଇପିଏଲ୍ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ନିଲାମର ସ୍ଥାନ ଉପରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ନାହିଁ।

ଏହି ସମୟରେ, ବିସିସିଆଇ ଏପ୍ରିଲରେ ଦୁଇଟି ନୂତନ ଆଇପିଏଲ୍ ଦଳ ପାଇଁ ଟେଣ୍ଡର ପ୍ରକାଶ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଗତ ମାସରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ​​ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ରେ ନୂତନ ଦଳ ଯୋଗଦେବେ। ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ନୂତନ ଆଇପିଏଲ୍ ଦଳଗୁଡିକର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ 1500 କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ହେବ ନାହିଁ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post