ପୂର୍ବତନ ଗଲ୍ଫର୍ ପାଏଜ୍ ସ୍ପିରାନକ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଝଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି

paige-spiranac-takes-social-media-by-storm
Picture: Paige Spiranac/Instagram

ପାଏଜ୍ ରେନି ସ୍ପିରାନକ୍ ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ପେସାଦାର ଗଲ୍ଫର୍ | ସେ ଆରିଜୋନା ୟୁନିଭରସିଟି ଏବଂ ସାନ ଡିଏଗୋ ଷ୍ଟେଟ ୟୁନିଭରସିଟିରେ କଲେଜ ଗଲ୍ଫ ଖେଳିଥିଲେ, 2012–13 ଏବଂ 2013–14 ରେ ଅଲ-ମାଉଣ୍ଟେନ୍ ୱେଷ୍ଟ କନଫରେନ୍ସ ସମ୍ମାନ ଜିତିଥିଲେ ଏବଂ 2015 ରେ ଆଜଟେକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ମାଉଣ୍ଟେନ୍ ୱେଷ୍ଟ କନଫରେନ୍ସ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ରେ ଆଗେଇ ନେଇଥିଲେ। 

paige-spiranac-takes-social-media-by-storm
Picture: Paige Spiranac/Instagram

ମାଗାଜିନରେ ଫଟୋସୁଟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୃଷ୍ଠାରେ ବିତର୍କର ବିଷୟ ହୋଇଛି | ଅନେକ କ୍ରୀଡା ସମୀକ୍ଷକ ଏବଂ ଗଲ୍ଫର୍ ପାଏଜ୍ ଙ୍କୁ ମହିଳା ଗଲ୍ଫକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିବା ପାଇଁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ସ୍ପିରାନକ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ "ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଯେଉଁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କେଉଁଠାରେ ଅଛି। ଏହା ମୋ ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ ଏବଂ ମୋର ସମସ୍ତ ସଫଳତା ପ୍ରତି ଅନ୍ୟାୟ ଅଟେ। ମୁଁ ବୋଧହୁଏ ଅନ୍ୟ ପେସାଦାର ଗଲ୍ଫର୍ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମାଜ ସେବା କରେ।" ତାଙ୍କର କିଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଚିତ୍ର ଏଠାରେ ଅଛି |






ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post