ଗୋଆରେ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଳନ କଲେ ବିଗ୍ ବସ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସୋନାଲି ରାଉତ, ପୁଲ୍ ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ କଳା ବିକିନି ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ୍

sonali-raut-to-celebrate-new-year-in-goa-her-black-bikini-picture
Picture: Sonali Rout/Instagram

ବିଗ୍ ବସ୍ 8 ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସୋନାଲି ରାଉତ, ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ତଥା ମଡେଲ୍, ତାଙ୍କର ନୂତନ ବର୍ଷ ଉତ୍ସବ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଆ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି | ଗୋଆରେ, ସେ ନୂଆ ବର୍ଷର ବାଶରେ ଅନେକ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଗୋଆରେ  ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ 'କିଏ ସବୁଠାରୁ ଅନ୍ତେବାସୀ, ଯାହାଙ୍କ ସହ ସେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି' ଏବଂ ତାଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ଉତ୍ତର ଥିଲା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଏବଂ ଅସୀମ ରିଆଜ୍।

sonali-raut-to-celebrate-new-year-in-goa-her-black-bikini-picture
Picture: Sonali Rout/Instagram


ତାଙ୍କ ବିକିନି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫ୍ୟାଶନ୍ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଫ୍ୟାଶନ୍ ପୋଲିସ୍ କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ କେବେ ବିଫଳ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ | କୋହଲିଡ୍ ଆଖି ଏବଂ ଦୁଇଟି ବ୍ରେସଲେଟ୍ ସହିତ ମିଳିତ ଏକ କଳା ବିକିନିରେ ନିଜର ସିଦ୍ଧ ବକ୍ରତାକୁ ଚିତ୍ର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ସେ ପୁଷ୍କରିଣୀରେ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟକୁ ଶୀଘ୍ର ଆଘାତ କରିବ |







ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ସୋନାଲି ରାଉତ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ମଡେଲ ଯିଏ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି | ସେ 2010 ରେ କିଙ୍ଗଫିସର କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଗାର୍ଲ ହୋଇଥିଲେ, ରାଉତ ମାତ୍ର 19 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କଲେଜ ଛାତ୍ର ଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ କିଙ୍ଗଫିସର କ୍ୟାଲେଣ୍ଡରରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ।2014 ରେ ହିମେଶ ରେଶମିଆ ଏବଂ ୟୋ ୟୋ ହନି ସିଂଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ-ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦି ଏକ୍ସପୋଜ୍ ସହିତ ରାଉତ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସେ ରିଅଲିଟି ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ ବିଗ୍ ବସ୍ 8 ରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଥିଲେ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post