୨୦୨୧ ର ଆସୁଛି ଏହି ୧୪ ଟି ବ୍ଲକ ବାଷ୍ଟର ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର (ହୋସ ଉଡି ଯିବା ଆପଣ ଙ୍କର)

2021 ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି, କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ହେତୁ ମନ୍ଥର ଗତିରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ତ ବଡ ବଜେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଲାଗୁଛି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ଅଭିନେତାମାନେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଗ୍ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି | 

most-awaited-indian-films-of-2021

ଆମର ପ୍ରିୟ ସୁପରଷ୍ଟାର ବିଶିଷ୍ଟ ବିଭିନ୍ନ ଧାରାବାହିକର ଅନେକ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ | ତେଣୁ, ଏଠାରେ 2021 ର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛୁ |


1 

ହାଥୀ ମେରେ ସାଥୀ  

Haathi-Mere-Saathi-movie.jpg
©Google Images/Public domains

ହାଥୀ ମେରେ ସାଥି ହେଉଛି ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'କାଦନ'ର ହିନ୍ଦୀ ସଂସ୍କରଣ ଯେଉଁଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ରାଣା ଡଗଗୁବତୀ, ବିଷ୍ଣୁ ବିଶାଲ, ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ, ଶ୍ରେୟା ପିଲଗାଓଁକର ଏବଂ ଜୋୟା ହୁସେନ୍ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ମାର୍ଚ୍ଚ 26, 2021 ରେ ପ୍ରଭାସ ସୋଲୋମନଙ୍କ ଡ୍ରାମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।


2 

ଆନିମଲ 

Animal
©Google Images/Public domains

ସନ୍ଦୀପ ରେଡ୍ଡୀ ଭଙ୍ଗାଙ୍କ ଆନିମଲ ଅନ୍ୟ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କାରଣ ଏହା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଆକ୍ସନ୍ ଥ୍ରୀଲର୍ରେ ଚିହ୍ନିତ ହେବ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନିଲ କପୁର, ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ବବି ଦେଓଲ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।


3 

ବେଲ୍ ବଟମ୍  

Bell bottom
©Google Images/Public domains

ବେଲ ବଟମ୍ ହେଉଛି ରଣଜିତ୍ ମି ତେୱାରୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଗୁପ୍ତଚର ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହାକି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଭାନି କପୁର, ଲାରା ଦତ୍ତା ଏବଂ ହୁମା କୁରେଶି ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଲକ୍ ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ପୁରା ସୁଟ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଗୋଲରେ ଗୁଡ଼ାଇ ରଖିବା ପାଇଁ ବେଲ୍ ବଟମ୍ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଲା | ଏହା 2 ଏପ୍ରିଲ 2021 ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।


4 

ସାଲାର  

Saalar
©Google Images/Public domains

ସାଲାର ହେଉଛି ପ୍ରଭାସଙ୍କର ଆଉ ଏକ ବଡ ଆକ୍ସନ୍-ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହା ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏବଂ ବିଜୟ କିରାଗାଣ୍ଡୁରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, 14 ନଭେମ୍ବର 2021 ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ପାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମହିଳା ଲିଡ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଦିଶା ପାଟାନୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି।


5 

ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ  

sooryavanshi
©Google Images/Public domains

ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଆଉ ଏକ ବଡ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଟାଇଟଲ୍ ଚରିତ୍ର ଭାବରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ରଣଭୀର ସିଂ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ର ପୂର୍ବ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ସିଙ୍ଗହମ୍ ଏବଂ ସିମ୍ବାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 2021 ର ପ୍ରଥମ ତ୍ର ମାସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି |


6 

83 

83
©Google Images/Public domains

83 ହେଉଛି 2021 ର ଆଉ ଏକ ଅପେକ୍ଷାକୃତ କ୍ରୀଡା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାରଣ ଏଥିରେ ରଣଭୀର ସିଂ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର କପିଲ ଦେବ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ 1983 କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ | କବୀର ଖାନଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ତାହିର ରାଜ ଭାସିନ, ସାକିବ ସଲିମ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସାନ୍ଧୁ, ଆମି ଭିର୍କ, ଜୀଭା, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ, ବୋମାନ ଇରାନୀ, ନିଶାନ୍ତ ଦାହି, ସାହିଲ ଖଟ୍ଟର ଏବଂ ଅମୃତା ପୁରୀ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ 2021 ର ପ୍ରଥମ ତ୍ର ମାସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |


7 

ଅତରଙ୍ଗି ରେ  

Atrangi re
©Google Images/Public domains

ଅତରଙ୍ଗି ରେ ଆନନ୍ଦ ଏଲ୍ ରାୟଙ୍କ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଡ୍ରାମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯେଉଁଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ ଏବଂ ଧନୁଷ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ରୂପା ପରଦାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ |


8 

ରାଧେ : ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇ  

Radhe most wanted bhai
©Google

ପ୍ରଭାସ ଦେବଙ୍କ ରାଧେ : ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ୍ ଭାଇ ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଭେଟେରାନ୍'ର ରିମେକ୍ ଏବଂ ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ମେଗା ଆକାଶ, ଦିଶା ପାଟାନି, ରଣଦୀପ ହୁଡା ଏବଂ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।


9 

ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର 

brahmastra
©IMdB

ଆକ୍ସନ୍-କଳ୍ପନା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର' ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଘଟୁଥିବା ଦମ୍ପତି ରଣବୀର ଏବଂ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବ | ଆୟାନ୍ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ମୁନି ରୟ ଏବଂ ନାଗାର୍ଜୁନ ଆକ୍କିନେନି ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଏବଂ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ତ୍ରିଲୋଚନରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବ।


10 

ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ 

bachan pandey
©Google Images/Public domains

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ 2021 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ କି କ୍ରିତି ସାନନ୍, ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ୍, ଅର୍ଶଦ ୱାର୍ସି ଏବଂ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଫରହାଦ୍ ସାମଜୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଟିମ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜସ୍ଥାନର ଜସଲମେରରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରୁଛି।


11 

KGF ଅଧ୍ୟାୟ 2  

KGF Chapter 2
©Google Images/Public domains

KGF ଅଧ୍ୟାୟ 2 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି 2018 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର K.G.F: ଅଧ୍ୟାୟ 1 ର ଏକ ସିକ୍ୱେଲ୍ ଯାହା ୟଶଙ୍କୁ ନାୟକ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ବିରୋଧୀ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି 100 କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ତିଆରି କରି ଏହାକୁ କନ୍ନଡ ସିନେମା ଇତିହାସରେ ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବ।


12 

ଲାଲ ସିଂ ଚାଧା  

Laal_Singh_Chaddha
©Google Images/Public domains

ଆଡଭାଇଟ ଚନ୍ଦନଙ୍କ କମେଡି-ଡ୍ରାମା ଲାଲ ସିଂ ଚାଧା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବଡ ପରଦାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ କାରଣ ଏଥିରେ ଆମୀର ଖାନ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହଲିଉଡ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ 'ଫରେଷ୍ଟ ଗୁମ୍ପ' ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏବଂ କରୀନା କପୁର ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ 2021 ସମୟରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି।


13 

RRR 

RRR
©Google Images/Public domains

RRR ହେଉଛି ବର୍ଷର ଅନ୍ୟ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯେଉଁଥିରେ ଏନ। ଟି ରାମା ରାଓ ଜୁ।, ରାମ ଚରଣ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ଅଲିଭିଆ ମୋରିସ୍ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ରାଜମାଉଲି ଙ୍କ ପିରିୟଡ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଡ୍ରାମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି ଭାରତର ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ ଆଲୁରୀ ସୀତାରାମ ରାଜୁ ଏବଂ କୋମାରାମ ଭୀମଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ କାଳ୍ପନିକ କାହାଣୀ, ଯେଉଁମାନେ ବ୍ରିଟିଶ ରାଜ ଏବଂ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ନିଜାମଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ କିନ୍ତୁ 2021 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ |


14 

ରାଧେ ଶ୍ୟାମ 

Radhe shyam
©The indian Express

ରାଧେ ଶ୍ୟାମଙ୍କୁ 2021 ର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ ରାଧା କୃଷ୍ଣ କୁମାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡ୍ରାମାରେ ଦକ୍ଷିଣ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜା ହେଗଡେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ପାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଚିନ୍ ଖେଡେକର, ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ ପୁଲିକୋଣ୍ଡା ଏବଂ ଭାଗାଶ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ 28 ଏପ୍ରିଲରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଯାହା ପ୍ରଭାସ ବାହୁବଲୀ 2 ର ରିଲିଜ୍ ବାର୍ଷିକୀ ହେବ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post