ବାଇଗଣୀ ସ୍ୱିମ୍ସୁଟ୍ ରେ ହିନା ଖାନଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର

hina-khan-shares-hot-photos-in-purple-bikini

ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍ ସୋ 'ୟେ ରିସ୍ତା କିୟା କେହଲତା ହ' ରେ 'ଅକ୍ଷରା ସିଙ୍ଗାନିଆ'ର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଶାସନ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିନା ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ହଟ ଚିତ୍ର ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ସମୟରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ନିଜ ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁଣିଥରେ ନୂଆ ବର୍ଷ ଅବସରରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ମାଧ୍ୟମରେ ହିନା ଖାନ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ (ହିନା ଖାନ ବିକିନି ପିକ୍ଚର୍ସ) କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 2021 ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି।

ହିନା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ (ହିନା ଖାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ) ର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ବାଇଗଣୀ ବିକିନି ଏବଂ ସ୍ୱିମ୍ସୁଟ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ହିନାଙ୍କର ଏହି ବୋଲ୍ଡ ଅବତାର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | 

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଏବଂ ଗ୍ଲାମର ନ୍ୟୁଜ ର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଅପଡେଟ ପାଇଁ ଆଜି ହିଁ ଆମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ| ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରି ପ୍ରତିଦିନ ର ଅପଡେଟ ଚେକ କରନ୍ତୁ ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post