ବିଗ୍ ବସ୍ 13 ପ୍ରତିଯୋଗୀ ରଶ୍ମି ଦେଶାଇଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋସୁଟ୍

ଟେଲିଭିଜନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚେହେରା ଏବଂ 'ବିଗ୍ ବସ୍ 13' ପ୍ରତିଯୋଗୀ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋସୁଟ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି | ଚମତ୍କାର କଳା ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ ରେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ହଟ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି | କେବଳ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରଶ୍ମି ଙ୍କର 4 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବୁଝାଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

bigg-boss-13-contestant-rashami-desais-bold-and-beautiful-photoshoot
Picture: Rashmi Desai/Instagram

'ବିଗ୍ ବସ୍ 13' ଘର ଭିତରେ, ରଶ୍ମି  ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ରହିଲେ | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ବାଲାଜୀ ଟେଲିଫିଲ୍ମର ଅନ୍ୟ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ 'ନାଗିନ୍ 4'ରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନଜର ଆସିଥିଲେ। 

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ତନୁଜ ବିରୱାନୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆଗାମୀ ସୋ 'ତନ୍ଦୁର ' ସହିତ ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ନିବେଦିତା ବସୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିରିଜ୍ ଉଲୁ ଆପ୍ ରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବ | ତନ୍ଦୁର ହେଉଛି ଏକ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ଏବଂ ହତ୍ୟା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ କିପରି ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମୋଡ଼ ନେଇଥାଏ, ଏହା ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଥ୍ରୀଲର |

ଏହି ସମୟରେ, ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଶୋ ନାଗିନ୍ 4 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଶାଲଖା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ନାଗିନ୍ 4 ପୂର୍ବରୁ, ରାଶିଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ 13 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post