ସୟଦ ମୁଶତାକ୍ ଅଲି ଟି -20 ରେ 100 ମାରିବା ପରେ ‘ବେଙ୍ଗଲର ବିବେକ ସିଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ରା ଙ୍କ ରାଡାରରେ

ଫେବୃଆରୀ 11 ରେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ନିଲାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାବେଳେ ସମସ୍ତ ଆଠଟି ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ - CSK, MI, DC, RCB, SRH, KXIP, KKR ଏବଂ RR ମିନି-ଆଇପିଏଲ୍ ସୟଦ ମୁଶତାକ୍ ଅଲି ଟି -20 ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି | ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ହେଉଛନ୍ତି ବଙ୍ଗଳାର ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିବେକ ସିଂ। ଓଡିଶା ବିପକ୍ଷରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ 50 ମାରିବା ପରେ ବିବେକ ମଙ୍ଗଳବାର ଝାଡଖଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ 64-ବଲ ରେ ଶତକ ମାରିଥିଲେ।

bengals-vivek-singh-now-on-radar-after-hitting-100

"ଆଜି ବିବେକ ଯେଉଁଭଳି ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିଲେ ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମର ରାଡାରରେ ରହିବେ" ବୋଲି ବିବେକଙ୍କ ଇନିଂସରେ ଜଣେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ସ୍କାଉଟ୍ କହିଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ବାମହାତୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ବିବେକ ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାଜିତ 64-ବଲ 100 (13 ଚାରି, 3 ଛକା), ଇଶାନ କିଶନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଝାଡଖଣ୍ଡକୁ 16 ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଖେଳର ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ଫର୍ମାଟରେ ଏହା ବିବେକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଶତକ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ଏହାକୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିଲେ | ଯଦି ସେ ବର୍ତ୍ତମାନର ଫର୍ମକୁ ବଜାୟ ରଖନ୍ତି, ତେବେ ଆଇପିଏଲ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ତାଙ୍କୁ ବୋର୍ଡରେ ଆଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post