ବାଳିକା ବଧୂ ସିରିଏଲ ର ଅଭିକା, ତାଙ୍କର ହଟ ବିକିନି ଫୋଟୋ ସେୟାର କରି ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି

ଟେଲିଭିଜନ ଶୋ ’ବାଲିକା ଭଦୁ’ରେ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଭିକା ଗୋର ନିଜ ଚମତ୍କାର ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଗତ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପରେ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନ୍ରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବା ଅବିକା ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପୁଷ୍କରିଣୀରେ ଏକ ନୀଳ ବିକିନିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ-ସ୍ନାନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । 

balika-vadhu-actress-avika-bikini-pic-is-burning
Picture: Avika Gor/Instagram


ଚିତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି | ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ "ଡ୍ୟାସିଂ ଲୁକ୍" ଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ଛାଡିଥିଲେ। ଅନେକ ଅନୁସାରଣକାରୀ  କେବଳ ଲାଲ୍ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ଛାଡି ଲେଖିଥିଲେ: ସୁନ୍ଦର |

ଗତ ବର୍ଷ ଅଭିକା ଗୋର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ମିଲିନ୍ଦ ଚାନ୍ଦୱାନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକର ଏକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, "ମୋର ପ୍ରାର୍ଥନାଗୁଡ଼ିକର ଉତ୍ତର ଦିଆଯାଇଛି। ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରେମ ପାଇଛି! ଏହି ପ୍ରକାର ମଣିଷ ମୋର ଅଟେ। ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କର .. ସବୁଦିନ ପାଇଁ ..

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post