ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ ପୁଣି ଥରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ନିଆଁ 🔥 ଲଗେଇଛନ୍ତି, ନିଜର ହଟ ଫୋଟୋ ଛାଡ଼ି 🌶

ashami-desai-shares-pics-from-latest-photoshoot-sexy
Picture: Rashmi Desai/Instagram

ନିକଟରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବଶେଷ ଫଟୋସୁଟରୁ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା। ଦିଲ୍ ସେ ଦିଲ୍ ଟକ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯିଏ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଡିଜିଟାଲ୍ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ, ଚିତ୍ରରେ କଳା ଟପ୍ ଏବଂ ବେଗି ଟ୍ରାଉଜରରେ ଚମତ୍କାର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି |

ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ, ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇ ତନୁଜ ବିରୱାନୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଆଗାମୀ ସୋ 'ତନ୍ଦୁର ' ସହିତ ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ନିବେଦିତା ବସୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ସିରିଜ୍ ଉଲୁ ଆପ୍ ରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବ | ତନ୍ଦୁର ହେଉଛି ଏକ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ଏବଂ ହତ୍ୟା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ କିପରି ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ମୋଡ଼ ନେଇଥାଏ, ଏହା ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଥ୍ରୀଲର |

ରଶ୍ମି ଦେଶାଇ ତାଙ୍କର ହଟ ବିକିନି👙 ଫଟୋସୁଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଓଡ଼ିଆ୩୬୦ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଥିଲା ଯେ, ରଶ୍ମୀ  ଗୋଲାପୀ ବିକିନିରେ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିକିନି ଫଟୋ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି, "ପ୍ରବାହ ସହିତ ଯାଅ।" ଏଠାରେ କ୍ଲିକ କରି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ପଢନ୍ତୁ ଏବଂ ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ |

ଏହି ସମୟରେ, ରଶ୍ମୀ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ଏକତା କପୁରଙ୍କ ଶୋ ନାଗିନ୍ 4 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଶାଲଖା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ନାଗିନ୍ 4 ପୂର୍ବରୁ, ରାଶିଙ୍କୁ ବିଗ୍ ବସ୍ 13 ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post