ଅନବେଶୀ ଜୈନ କିଏ? ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଥିବା କିଛି ଅଜଣା କଥା

29 ବର୍ଷିୟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ମଡେଲ ଅନଭେଶୀ ଜୈନ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ହୋଇପାରିଛନ୍ତି |  ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଅନୁଗାମୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ 2020 ପାଇଁ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଗୁଗଲ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିଲେ |

anveshi-jain
Picture: Anvesi Jain/Instagram


ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନବେଶୀ ଜୈନ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କିଛି ଟି ଜିନିଷ

  • ଆନ୍ଭେଶି ଜୈନ 2019 ରେ ALT ବାଲାଜୀଙ୍କ ଇରୋଟିକ୍ ସିରିଜ୍ ଗଁଦି ବାତ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଜନ୍ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ  | 
  • ଅନବେଶୀ ଜୈନଙ୍କୁ 2020 ର ମୋଷ୍ଟ ଗୁଗଲ୍ଡ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁହାଯାଉଛି | 
  • ଖଜୁରାହୋ ସହରର ଏକ ଜୈନ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଅନବେଶୀ ଜୈନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖି ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଏମବିଏ ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ଛାଡିଥିଲେ।
anveshi-jain

  • ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଜଣେ ଗାୟକ, ମଡେଲ୍ , ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ | ସେ ଅନେକ କର୍ପୋରେଟ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ସହିତ 100 ରୁ ଅଧିକ ଶୋ ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି |
  • ଜୈନ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ ପ୍ରଡୋଗିକୀ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ବିଦ୍ୟୁତ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। 
  • ଜୁନ୍ 2020 ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ପେଡ୍ ଆପ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ଯାହା ତାଙ୍କ ନାମରେ ଚାଲିଥିଲା | ସେ ଆପରେ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି ଯାହା ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା | 
  • ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର 3 ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି।



ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post