ଆରସିବି ର ଏବି ଡେବିଲିୟାର୍ସ, 100 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦରମା କ୍ଲବରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ବିଦେଶୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି

ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (ଆରସିବି) ତାରକା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍ 2021) ଖେଳିଥିବା ଅନ୍ୟତମ ବିନାଶକାରୀ ବିଦେଶୀ ଅଟନ୍ତି। ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଅନ୍ୟ ଏକ ଆଇପିଏଲ୍ ଋତୁ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ଆଇପିଏଲ୍ କ୍ଲବରେ ପ୍ରବେଶ କରାଇବ - ଯଥା 100 କୋଟି ଟଙ୍କା ବେତନ କ୍ଲବରେ |

ab-de-villiers-on-verge-of-ipl-history

2021 ଋତୁ ପୂର୍ବରୁ ଆରସିବି 36 ବର୍ଷିୟାଙ୍କୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବାରୁ ଡି ଭିଲିୟର୍ସ 100 କୋଟି ବେତନ କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ପ୍ରଥମ ବିଦେଶୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।ଏହି କୀର୍ତ୍ତିମାନ ସହିତ ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବେ ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 100 କୋଟି ମାର୍କ ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ଅଧିନାୟକ ଏମଏସ ଧୋନି, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆରସିବି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ।

ପଡ଼ିଆରେ - ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ପାୱାର୍ ହିଟର୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ମୋଟ 169 ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି ଏବଂ ହାରାହାରି 40.40 ରେ 4849 ରନ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସ ଙ୍କ
  • IPL 2020 ଦରମା - 11 କୋଟି
  • 2020 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟ ଆଇପିଏଲ୍ ଦରମା - 91.5 କୋଟି
  • ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଟିମ୍ - ରୟାଲ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB)
  • ଦେଶ - ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା
  • ଯଦି ଆରସିବି ଏବି ଡି ଭିଲିୟର୍ସଙ୍କୁ ରଖେ, 2021 ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଆଇପିଏଲ୍ ଦରମା 11 କୋଟି |
  • ମୋଟ ଆଇପିଏଲ୍ ଦରମା - 102.5 କ୍ର
ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post