ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମାଣ୍ଡାନାଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଗୁଲ 2020 ଜାତୀୟ କ୍ରସ୍ ଘୋଷଣା କରିଛି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମାଣ୍ଡାନାଙ୍କ ସହ କନ୍ନଡ ସିନେମାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସେହି ବର୍ଷର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇଗଲା |କନ୍ନଡ ସିନେମାର ସୁନ୍ଦର ତଥା ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମାଣ୍ଡାନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏକ ବଡ଼ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଗୁଗୁଲ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାସନାଲ କ୍ରସ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ 2020 ମହିଳା ଭାବରେ ଘୋଷଣା କଲା। ଗୁଗୁଲରେ ଜାତୀୟ କ୍ରସ୍ ଖୋଜିବା ପରେ, ରଶ୍ମିକା ଫଳାଫଳରେ ତାଙ୍କ ନାମ ପାଇଲେ |

Rashmika Mandanna
Picture: Rashmika Mandanna/Instagram 


ଏହା ପରେ ରଶମିକା ଟ୍ୱିଟରରେ ଜାତୀୟ କ୍ରସ୍ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ସହିତ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। 24 ବର୍ଷୀୟ ରଶ୍ମିକା ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତ ଏବଂ ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ | ରଶ୍ମିକା କନ୍ନଡ, ତାମିଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।
Rashmika Mandanna
Picture: Rashmika Mandanna/Instagram 


2016 ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିରିକ୍ ପାର୍ଟି ସହିତ ରଶ୍ମିକା କନ୍ନଡ ସିନେମାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସେହି ବର୍ଷର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇଗଲା |ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କନ୍ନଡ ସିନେମାରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସେହି ବର୍ଷର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହୋଇଗଲା |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post