ନୂତନ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ପଲିସି କଳି ରେ ଟେଲିଗ୍ରାମର ଲଟେରୀ, 72 ଘଣ୍ଟାରେ 2.5 କୋଟି ଡାଉନଲୋଡ୍

ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ନୂତନ ନୀତି ପାଇଁ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ନିଜ ଗୋଡୋ ରେ ଚୋଟ ମାରିଛି। ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଏହାର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ନୀତି ବିଷୟରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେବାକୁ ପଡୁଛି । ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ  କଦାପି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭାବି ନଥିବା ଯେ ଏହାର ନୂତନ ନୀତି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଆପ୍କୁ ଲାଭ କରିବା ପାଇଁ କାମ କରିବ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାହା ହୋଇଛି। ନୂତନ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ନୀତିରୁ ଟେଲିଗ୍ରାମ ସର୍ବାଧିକ ଲାଭ କରୁଛି।

telegram-reports-25-million-new-users-in-three-days

72 ଘଣ୍ଟାରେ 25 ନିୟୁତ ଡାଉନଲୋଡ୍

ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ନୂତନ ନୀତିରୁ ଟେଲିଗ୍ରାମ କେତେ ଲାଭ କରିଛି, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ମାତ୍ର 72 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଟେଲିଗ୍ରାମରେ 2.5 କୋଟି ନୂତନ ଉପଭୋକ୍ତା ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଟେଲିଗ୍ରାମର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ପାଭେଲ ଦୁରୋଭ ନିଜେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଦାରୋଭ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାନୁଆରୀ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ମାସିକ 500 ମିଲିୟନ୍ ସକ୍ରିୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଥିଲେ, ଯାହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସପ୍ତାହରେ ମାତ୍ର 72 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 52.5 କୋଟିକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା।


ଟେଲିଗ୍ରାମ ଆପ୍ ଫିଚର

ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ପରି ଟେଲିଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟ ଏକ ମଲ୍ଟିମିଡ଼ିଆ ମେସେଜିଂ ଆପ୍ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଫଟୋ-ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ସହିତ ଡକସ୍ ଫାଇଲ୍ ପଠେଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଅଡିଓ-ଭିଡିଓ କଲିଂ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯଦିଓ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ସ୍ଥିତି ଫିଚର ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ମିଳିବ ନାହିଁ | ଟେଲିଗ୍ରାମରେ UPI ଦେୟର ସୁବିଧା ନାହିଁ ଯାହା ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି |

ଟେଲିଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ପରି ଏଣ୍ଡ-ଟୁ-ଏଣ୍ଡ ଏନକ୍ରିପ୍ଟ ହୋଇଛି, ଅର୍ଥାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ବାର୍ତ୍ତା, କଲ୍ ଇତ୍ୟାଦି କିମ୍ବା ହ୍ୟାକ୍ କେହି ଦେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଶୁଣି ପାରିବେ ନାହିଁ | ଟେଲିଗ୍ରାମ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ତାଲିକାକୁ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ତଥ୍ୟ ଭାବରେ ନେଇଥାଏ | ଟେଲିଗ୍ରାମର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଫିଚର ହେଉଛି ଆପଣ ଏଥିରେ 1.5 ଜିବି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫାଇଲ୍ ପଠାଇ ପାରିବେଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ  ନୂତନ ନୀତି ଫେବୃଆରୀ 8 ରୁ ଲାଗୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଏହାର ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ତଥ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବ, ଯଦିଓ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣରେ କହିଛି ଯେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାଟ୍ ଏବଂ କଲ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସୂଚନା ଫେସବୁକ୍ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର ହେବ ନାହିଁ | ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ନୂତନ ନୀତି ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। 

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post