IPL 2021 ରେ 3 ବୟସ୍କ ଖେଳାଳୀ ଯେଉଁମାନେ ରଖାଯାଇ ନ ପାରନ୍ତି

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) 2021 ନିଲାମର ନୂତନ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଛି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଦଳ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆଗାମୀ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ନିଜର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଦଳ ଫିଲ୍ଡ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି | ଆଇପିଏଲ୍ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ନେଇ ବୟସ ବିନା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସହିତ ଗଠିତ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହି ପୁରୁଣା ଯୁଦ୍ଧ ଘୋଡାମାନେ ଖେଳ ସମୟ ଏବଂ ଫିଟନେସର ଅଭାବ ହେତୁ IPL 2020 ରେ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ | 

3-oldest-players-who-might-not-be-retained

ଏଠାରେ ଆମେ ତିନୋଟି ପୁରାତନ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ପକାଇବା, ଯେଉଁମାନେ IPL 2021 ରେ ଦଳ ଦ୍ୱାରା ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି:


ଇମ୍ରାନ ତାହିର

  • ଜନ୍ମ ତାରିଖ: 27 ମାର୍ଚ୍ଚ 1979
  • ବୟସ: 41 ବର୍ଷ 
  • ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଦରମା - 1 କୋଟି ଟଙ୍କା 
  • ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଟିମ୍ - ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ (CSK)
  • ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ପ୍ରଦର୍ଶନ - 3 ମ୍ୟାଚ୍, 13 ରନ୍, 1 ୱିକେଟ୍ 
  • ମୋଟ ଆଇପିଏଲ୍ ଦରମା - 65,000,000 

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସକେ) ର ସବୁଠାରୁ ବୟସ୍କ ତଥା ଅଭିଜ୍ଞ ଖେଳାଳି ହେଉଛନ୍ତି ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ବୋଲର ଇମ୍ରାନ ତାହିର, ଯିଏ ନିଜର ପଡିଆ ରେ ଦୌଡିବା ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ତେବେ ଆଇପିଏଲରେ ଏକ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପରେ ଏମଏସ ଧୋନି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳର ପ୍ରମୁଖ ସଂସ୍କାର ହେବ। ଏହାର ଅର୍ଥ ତାହିର, ସେ CSK ସହିତ ଚୁକ୍ତି ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |


ଡେଲ ଷ୍ଟେନ୍

  • ଜନ୍ମ ତାରିଖ: 27 ଜୁନ୍ 1983
  • ବୟସ: 37 ବର୍ଷ 
  • IPL2020 ଦରମା - 2 ଟଙ୍କା
  • ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଟିମ୍ - ରୟାଲ୍ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋର (RCB)
  • ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ପ୍ରଦର୍ଶନ - 3 ମ୍ୟାଚ୍, 1 ରନ୍, 1 ୱିକେଟ୍ 
  • ଆଇପିଏଲ୍ ମୋଟ ଦରମା - ₹ N/A 

ନାଥନ୍ କୁଲଟର-ନୀଲଙ୍କ ବଦଳରେ ଡେଲ୍ ଷ୍ଟେନ୍ ଆଇପିଏଲ୍ 2019 ରେ RCB ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ପୂର୍ବ ସିଜନରେ ତାଙ୍କ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସ୍ଥିତିରେ ନଥିଲା। ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସେ ପ୍ରାୟତ ବେଞ୍ଚ ହୋଇଥିଲେ। ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକୀୟ ପେସର୍ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆଇପିଏଲ୍ 2021 ସିଜନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି, ଆଇସିପି 2021 ନିଲାମ ସମୟରେ ଆରସିବି ତାଙ୍କୁ ସେହି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର କରି ପାରେ।


ୱାଟସନ

  • ଜନ୍ମ ତାରିଖ: 17 ଜୁନ୍ 1981
  • ବୟସ: 39 ବର୍ଷ 
  • IPl 2020 ଦରମା - 4 Cr
  • ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ଟିମ୍ - ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍ (CSK)
  • ଆଇପିଏଲ୍ ମୋଟ ଦରମା₹ N/A 
  • IPL 2020 ପ୍ରଦର୍ଶନ - 11 ଟି ମ୍ୟାଚ୍, 299 ରନ୍ 

ଆଇପିଏଲ୍ 2018 ନିଲାମ ସମୟରେ CSK ଦ୍ୱାରା କିଣାଯାଇଥିବା ୱାଟସନ୍ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ପାଇଁ 32 ଟି ମ୍ୟାଚରେ 953 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ବ୍ୟତୀତ 6 ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ। ତେବେ ଆଇପିଏଲ 2020 ସିଜନ ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post