ସଲମା ହାଏକ ସେକ୍ସି ବିକିନି ଫଟୋ ସହିତ 2021 ଆରମ୍ଭ କରିଲେ

ସଲମା ହାଏକ ପିନାଲ୍ଟ ଆଉ ଏକ ଚମତ୍କାର ସ୍ୱିମ୍ସୁଟ୍ ସେଲଫି ସହିତ ନୂଆ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି |ରବିବାର ଦିନ, 54 ବର୍ଷୀୟା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଟୋନ୍ ହୋଇଥିବା ଚିତ୍ରକୁ ବ୍ରାଉନ୍ ହଲ୍ଟର-ବେକ ବିକିନି ଟପ୍‌ରେ ଦେଖାଇଥିଲେ, ଯାହା ତଳ ଏବଂ କଇଁଛ ଚଷମା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିଲା | ହାୟେକ ପିନାଲ୍ଟ ଏକ ନାଲି ଏବଂ ସୁନା ହାର ଏବଂ ସୁନା ହୁପ୍ ସହିତ ଆକ୍ସେସୋରିଜ୍ | ଆରାମଦାୟକ ପୁଲସାଇଡ୍ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ସେ ନିଜ କେଶକୁ ଏକ ଉଚ୍ଚ ବନ୍ ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ |

salma hayek
CREDIT: SALMA HAYEK/ INSTAGRAM


ଯେଉଁମାନେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ସଲମା ହାଏକ ପିନାଲ୍ଟ ଜଣେ ମେକ୍ସିକାନ୍ ଏବଂ ଆମେରିକୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ନିର୍ମାତା | ସେ ମେକ୍ସିକୋରେ ଟେଲେନୋଭେଲା ଟେରେସାଙ୍କ ଅଭିନୀତ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏଲ୍ କାଲେଜୋନ୍ ଦେ ଲୋସ୍ ମିଲାଗ୍ରୋସ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆରିଏଲ ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ।



ହାଏକ ପିନାଲ୍ଟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଅନୁଗାମୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ନୂତନ ବର୍ଷର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ତାଙ୍କ ଟୋନ୍ ହୋଇଥିବା ବିକିନି ଶରୀରକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।ଗତ ସପ୍ତାହରେ, ଲାଇକ୍ ବସ୍ ତାରକା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସମୁଦ୍ରକୂଳର ଏକ ସ୍ନାପ୍ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏକ ମ୍ୟାଜେଣ୍ଟା ବିକିନି, ମେଳକ କଭରଅପ୍, ଫେଡୋରା ଟୋପି ଏବଂ କଳା ଚଷମା ଭଳି ଚମତ୍କାର ଚିତ୍ରକୁ ଚିତ୍ରଣ କରିଥିଲେ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post