ବଲିଉଡ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଲାଗନା ପାନିଗ୍ରାହି ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ୱ କଲ୍ୟାଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଲେ

Bollywood Odia Actress Sulagna Panigrahi got married Comedian Bishwa Kalyan

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ୱ କଲ୍ୟାଣ ରଥ ଓଡିଶା ଝିଅ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଲାଗନା ପାନିଗ୍ରାହିଙ୍କ ହାତ ଧରିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଉଭୟ ଓଡିଶାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ନାମ ବନାଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଲାଗନା ପାନିଗ୍ରାହି ବର୍ହମପୁରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଦମ୍ପତି ଡିସେମ୍ବର 7 ରେ ବିବାହ କରିଲେ। ତଥାପି 19 ଡିସେମ୍ବର 2020 ରେ ଦୁଇଟି ସେୟାର ଫଟୋ ପରେ ଏହି ଖବର ଆସିଥିଲା।



ବିଶ୍ୱ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ହୋଇଥିବାବେଳେ ସୁଲାଗ୍ନା 'ମର୍ଡର-୨' ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଅନେକ ହିନ୍ଦୀ ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରି ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ବିଶ୍ୱ ଆମାଜନ ୱାର୍ଲ୍ଡ ପ୍ରାଇମରେ ପ୍ରସାରିତ ରିଆଲିଟି ସୋ "କମିକ୍ସ" ରେ ବିଚାରପତି ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ଆମାଜନ ମୂଳ ଧାରାବାହିକ "ଲାଖୋ ମେନ୍ ଏକ" ତିଆରି କରିଥିଲେ, ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟି ରିଲିଜ୍ ହୋଇସାରିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ସୁଲାଗନା 'ମର୍ଡର-୨', 'ଇସ୍କ ୱାଲା ଲଭ', 'ଇସାଇ', 'ଗୁରୁ ଡାକସିନା' ଏବଂ 'ରେଡ' ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସେ 'ଅମ୍ବର ଧରା', 'ଦ ସାହେଲିଆନ' ଭଳି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post