ମି QLED TV 4K ଡଲବି ଭିଜନ ସହିତ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି, ଏହାର ମୂଲ୍ୟ 54,999 ଟଙ୍କା

ବୁଧବାର ଦିନ ଭାରତରେ 55 ଇଞ୍ଚର QLED ଅଲଟ୍ରା- HD ସ୍କ୍ରିନ୍ ସହିତ ଜିଆଓମି ମି QLED ଟିଭି 4K ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ 54,999 ଟଙ୍କା ରହିଛି।  ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଟିଭି ଏବଂ ପ୍ୟାଚ୍ ୱାଲ୍ ଚାଳିତ ମି QLED ଟିଭି 4K ହେଉଛି ଭାରତରେ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରଥମ QLED ଟିଭି, ଏବଂ ଏହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର ପ୍ରିମିୟମ୍ ଟେଲିଭିଜନ୍ ସିରିଜ୍ ଅଟେ, ଯାହା ବିଦ୍ୟମାନ ଏଲଇଡି ଟିଭି ପରିସର ଉପରେ ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ନୂତନ ଟେଲିଭିଜନର ରେଜୋଲୁସନ 3840x2160 ପିକ୍ସେଲ ରହିଛି ଏବଂ ଡଲବି ଭିଜନ ଫର୍ମାଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ HDR ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ସହିତ କେବଳ 55 ଇଞ୍ଚ ଆକାରର ବିକଳ୍ପରେ ଉପଲବ୍ଧ |

Mi QLED TV 4K

ଭାରତରେ Mi QLED TV 4K ମୂଲ୍ୟ

54,999 ଟଙ୍କା , ମି QLED ଟିଭି 4K ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା 55 ଇଞ୍ଚ ଟେଲିଭିଜନ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତର ଜିଆଓମି ଠାରୁ ଅଫର୍ରେ ଅଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ କେବଳ ଗୋଟିଏ 55-ଇଞ୍ଚ ଆକାର ବିକଳ୍ପରେ ଉପଲବ୍ଧ, Mi QLED TV 4K, OnePlus ଏବଂ TCL ଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ QLED ଟିଭି ବିକଳ୍ପ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଏ, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ 60,000 ଟଙ୍କା ତଳେ | ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ, ଜିଆଓମି ସମାନ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଏବଂ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ସମାନ କିମ୍ବା କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ OnePlus TV Q1 ଏବଂ TCL 55C715 (ସମୀକ୍ଷା) ଭଳି ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି |

Mi QLED TV 4K ଡିସେମ୍ବର 21 ରେ, ରାତି 12 ଟା (ମଧ୍ୟାହ୍ନ) IST, ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ, ମି ଡଟ୍ କମ୍, ମି ହୋମ୍ ଷ୍ଟୋର୍ ଏବଂ ବିଜୟ ବିକ୍ରୟ ସମେତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖୁଚୁରା ଷ୍ଟୋର୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତରେ ବିକ୍ରୟ ହେବ |


Mi QLED TV 4K ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ଏବଂ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଗୁଡିକ

Mi QLED TV 4K ରେ 55 ଇଞ୍ଚ ଅଲ୍ଟ୍ରା- HD (3840x2160-ପିକ୍ସେଲ) QLED ସ୍କ୍ରିନ୍ ଅଛି, HLG, HDR10, HDR10 +, ଏବଂ ଡଲବି ଭିଜନ୍ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ HDR ଫର୍ମାଟ୍ ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ସହିତ | ଟିଭି ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଟିଭି 10 ଚଲାଇଥାଏ ଏବଂ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଟିଭିର ସର୍ବଶେଷ ସଂସ୍କରଣ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପ୍ରମୁଖ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଲଞ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି | ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ଗୁଗୁଲ୍ ଟିଭି ସହିତ କ୍ରୋମକାଷ୍ଟ ପରି ଗୁଗୁଲ୍ ଟିଭି ଲଞ୍ଚର୍ ଚଲାଇବ ନାହିଁ, ଏହା ବଦଳରେ ଷ୍ଟକ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଟିଭି ଲଞ୍ଚର୍ ଚଳାଇବ |

ଯେତେବେଳେ ଏହା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ବିଷୟରେ ଆସେ, ମି QTED TV 4K କାଗଜରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ, ମିଡିଆଟେକ MT9611 କ୍ୱାଡ-କୋର ସଞ୍ଚାଳକ ଇଣ୍ଟରଫେସକୁ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ଚାରିଟି ଫୁଲ୍ ରେଞ୍ଜ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ଦୁଇଟି ଟ୍ୱିଟରକୁ ନେଇ ଏକ ଛଅ ସ୍ପିକର ସିଷ୍ଟମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ 30W,  ସାଉଣ୍ଡ ଆଉଟପୁଟ୍ ଅଛି | ଆପ୍ ଡାଟା ପାଇଁ 2 ଜିବି ରାମ୍, 32 ଜିବି ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଏବଂ, ଟିଭି ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ କ୍ରୋମକାଷ୍ଟ, ଏବଂ ମି ଟିଭି 4A ହୋରିଜନ୍ ସଂସ୍କରଣରେ ନିକଟରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ପରି ଏକ ଶୀଘ୍ର ଜାଗ୍ରତ କାର୍ଯ୍ୟ |


Mi QLED TV 4K ରେ ତିନୋଟି HDMI ପୋର୍ଟ ଏବଂ ଦୁଇଟି USB ପୋର୍ଟ ଅଛି; ପୂର୍ବର ସମସ୍ତ ତିନୋଟି ସହିତ HDMI 2.1 ସହିତ 4K ରେଜୋଲୁସନରେ 60Hz ସତେଜ ହାର ଏବଂ 5 ମିଟରର ଏକ ଦାବି ଇନପୁଟ୍ ଲଗ୍, ଯାହା ଖେଳ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | Mi QLED TV 4K ରେ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ 5 ଏବଂ HDMI eARC ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥିତ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post