ଜାନୁଆରୀ 7 ରେ ଲାଭା ‘ମେଡ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ

ଜାନୁଆରୀ 7 ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଲାଭା ଏକ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପଠାଇଛି ଯାହା ଭାରତୀୟ ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ଠାରୁ ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ହେବାର ସାକ୍ଷୀ ହେବ | ଆଜି ଏହା ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ଆଗାମୀ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ଗୁଡ଼ିକ “ବିକଶିତ ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ” ହେବ। କମ୍ପାନୀ ନିଜ ୱେବସାଇଟରେ ମହିଳା କ୍ରେତାଙ୍କୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଲାଭା ବିୟୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ କରିସାରିଛି। 

Lava-to-Launch-‘Made-in-India’-Smartphones-on-January-7


ଲାଭା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ ସମୟ, ଲାଇଭଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ବିବରଣୀ |

ଲାଭା ଦ୍ୱାରା ଅଂଶୀଦାର ହୋଇଥିବା ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଏବଂ ଲାଭା ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ କମ୍ପାନୀ ଜାନୁଆରୀ 7 ରେ ରାତି 12 ଟା (ମଧ୍ୟାହ୍ନ) ରେ ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କମ୍ପାନୀର ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଲାଇଭଷ୍ଟ୍ରିମ ହେବ। ଏହି ଟୁଇଟରେ #AbDuniyaDekhegi ଏବଂ  #ProudlyIndian ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯାହା ଯଥାକ୍ରମେ ‘ବିକଶିତ ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ’ ଏବଂ ‘ମେଡ୍ ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ସୂଚିତ କରେ।


“ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ସାକ୍ଷୀ ଦେବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛି ଯାହା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କେବେ ହୋଇ ନ ଥିଲା | ଆମର ପ୍ରତିଭାବାନ ଇଞ୍ଜିନିୟରମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କେବେ ବି ଏତେ ବିକଶିତ ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ହୋଇନାହିଁ | ନିର୍ମାଣରେ ଇତିହାସର ଲାଇଭ୍ ୱେବକାଷ୍ଟକୁ ଟ୍ୟୁନ୍ କରନ୍ତୁ | ମୁଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଲି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଭାରତୀୟ ଅନୁଭବ କରିବ ବୋଲି ଲାଭା ଇଣ୍ଡିଆର ବ୍ୟବସାୟ ମୁଖ୍ୟ ସୁନୀଲ ରାଇନା କହିଛନ୍ତି।


ଭାରତରେ ଲାଭା ବିୟୁ ମୂଲ୍ୟ |

ଲାଭା ପ୍ରଥମେ ଡିସେମ୍ବର 23 ରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରି ଏହାର ବିୟୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଥିଲା। ଏହା ଭାରତରେ ଡୁଆଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଲାଭା ବିୟୁ ଘୋଷଣା କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଆସିଥିଲା। କମ୍ପାନୀ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ ଭାରତରେ ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟର ମୂଲ୍ୟ 6,888 ଟଙ୍କା ହୋଇଛି। ଏହାର ଏକକ 2GB + 32GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ପାଇଁ  | ଫୋନ୍ ପୂର୍ବରୁ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ହୋଇଛି | ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଏହି ଫୋନକୁ ରୋଜ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗରେ କିଣାଯାଇପାରିବ |


ଲାଭା ବିୟୁ ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଜାନୁଆରୀ 7 ରେ ଚାରୋଟି ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ସ୍ମାର୍ଟ ଫିଟନେସ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି। ଏଥିସହ ଲାଭା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ଉଭୟ ଅନଲାଇନ୍ ଏବଂ ଅଫଲାଇନ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post