ଅନ୍ୟ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଫୋନ୍ ଆଣି ସାମସଙ୍ଗ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ମନୋବଳରେ LG

ଅନ୍ୟ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଫୋନ୍ ଆଣି ସାମସଙ୍ଗ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ମନୋବଳରେ LG  ଅନ୍ୟ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଫୋନ୍ ଆଣି ସାମସଙ୍ଗ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ମନୋବଳରେ LG  LG is in the mood to bring in another unique phone to compete with Samsung Samsung ସହ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ମାନସିକଭାବ ରେ LG, ଅନ୍ୟ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଫୋନ୍ ଆଣିବା Brainstorming LG, another special phone to compete with Samsung

 LG ଡୁଆଲ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଛି, ଏଥି ସହିତ, ନିକଟରେ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଅନନ୍ୟ ପରିକଳ୍ପିତ LG ୱିଙ୍ଗ୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲା ​​| ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ କମ୍ପାନୀ ରୋଲବଲ୍ ନାମକ ଏକ ନୂତନ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ରୋଲବଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ କାମ କରୁଛି। 


EUIPO ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ LG ନାମ ପାଇଁ ଏକ ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କ ଦାଖଲ କରିଛି | ତେବେ, ଟ୍ରେଡ୍ ମାର୍କର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ନାମ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଏହା କେବଳ ଶବ୍ଦର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରୟାସ। ଏହା LG ର "ଏକ୍ସପ୍ଲୋରର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ" ର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ହେବ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ |


ଆମେ ଯେପରି କହିଥିଲୁ, ଏହି ଫୋନ୍ ହେଉଛି LG ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଏକ୍ସପ୍ଲୋରର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ କମ୍ପାନୀ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ଅଧୀନରେ ଏକ ଡୁଆଲ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ଏଲଜି ୱିଙ୍ଗ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା।


Lg ୱିଙ୍ଗ୍ |

ଏଥିରେ 6.8 inch ଫୁଲ- HD + (1,080 × 2,460 ପିକ୍ସେଲ) p- ତେଲଯୁକ୍ତ ଫୁଲଭିଜନ ପ୍ୟାନେଲ ଅଛି | ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରାଥମିକ ପରଦା | ଦଳୀୟ ପରଦା ହେଉଛି 3.9 ଇଞ୍ଚ | ଏହା ଏକ ପୂର୍ଣ୍ଣ- HD + (1,080 × 1,240 ପିକ୍ସେଲ) ଜି-ତେଲଯୁକ୍ତ ପ୍ୟାନେଲ୍ | ପ୍ରାଥମିକ ପରଦା 20.5: 9 ଅନୁପାତ ଅନୁପାତ | ପିକ୍ସେଲର ଘନତା 395 ppi ଅଟେ | 


ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଲଜି ୱିଙ୍ଗରେ କ୍ୱାଲକମ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 765 ଜି ସଞ୍ଚାଳକ ଦିଆଯାଇଛି। ଡିଭାଇସରେ 8 GB RAM ଅଛି | ଠିକ୍ ସେହିଠାରେ। ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି | ପ୍ରାଥମିକ କ୍ୟାମେରା ହେଉଛି 64 ମେଗାପିକ୍ସେଲ, f / 1.8 ଆପେଚର ସହିତ | ସେକେଣ୍ଡାରୀ କ୍ୟାମେରା ହେଉଛି 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ, f / 1.9 ଅଲ୍ଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ ସହିତ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ 12 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ତୃତୀୟ କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି |

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post