COVID-19 ରିଲିଫ୍ ପାଇଁ ଟିକଟକ୍ 250 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର୍ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛି (TikTok Pledges $250 Million for COVID-19 Relief)

ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢୁଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ଭିଡିଓ ଆପ୍ ଟିକଟକ୍ ଗୁରୁବାର ଦିନ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ରିଲିଫ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ 250 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର୍ (1908 କୋଟି ଟଙ୍କା) ଯୋଗଦାନ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛି।

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ବିପଦ ପାଇଁ ଆମେରିକାର ଅଧିକାରୀ ତଥା ଆଇନଜୀବୀମାନେ ଟିକଟକ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶ୍ୱ ସଙ୍କଟ ଦ୍ୱାରା ଗଭୀର ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବା ଫ୍ରଣ୍ଟ ଲାଇନ୍ ମେଡିକାଲ୍ କର୍ମଚାରୀ, ଶିକ୍ଷାବିତ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ପାଇଁ ଏହି ଅର୍ଥ ହେବ।

ଗୁଗୁଲ, ଫେସବୁକ୍, ଏବଂ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସମେତ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସଂସ୍ଥା ତଥା ମାଇକ୍ରୋସଫ୍ଟ, ଆମାଜନ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟରର ନେତାଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଅନୁସରଣ କରାଯାଇଛି।

ଟିକଟୋକ ସଭାପତି ଆଲେକ୍ସ ଜୁ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାରସ୍ପରିକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରଦାନର ସେହି ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଆଉଟପୋର୍ଟିଂରେ ଆମେ ଆମର ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ।

ଆମେ ଆମ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ଯାହା ଦେଖୁଛୁ ତାହା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଏବଂ ଏହି ସଙ୍କଟ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହାକୁ କଂକ୍ରିଟ ରିଲିଫରେ ଅନୁବାଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

TikTok Pledges $250 Million for COVID-19 Relief

ଆଶା କରୁଛୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋସ୍ଟ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥିବ | ଯଦି ହଁ ତାହେଲେ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ଶେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅଧିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବସାଇଟ ବୁକମାର୍କ କରନ୍ତୁ । ଧନ୍ୟବାଦ
Previous Post Next Post